CHATKA ŚW. MIKOŁAJA I KRAINA ELFÓW - ŻMIGRÓD

12.12 to niezwykły dzień dla naszych pociech. Dla niektórych była to pierwsza przejażdżka autobusem, a dla wszystkich pierwsza wyprawa do samego Świętego Mikołaja. Słoneczka wraz z koleżankami i kolegami z grupy Misiów wybrały się w odwiedziny samego  Świętego Mikołaja i jego pomocników Elfów. Dzieci brały udział w przedstawieniu angażującym ich do tańca i śpiewania dzięki czemu pomogły uwolnić Świetego Mikołaja i tym samym uratowały Świeta Bożego Narodzenia.  Wielką atrakcją był taniec w  bańkach mydlanych oraz w śniegu z Kubusiem Puchatkiem, który sprawił im mnóstwo frajdy. Mikołaj i elfy sprawdzały umiejętności dzieci przy dekorowaniu pierniczków i bombek, a także znajomość kolęd. Oprócz tych atrakcji Mikołaj i jego Elfy przygotowały również dmuchany zamek, malowanie twarzy oraz popcorn i watę cukrową. Było to pełne emocji przeżycie. Wymęczone i szczęśliwe dzieci opuściły krainę Mikołaja ;)

Data dodania: 2019-12-15 23:39:59
Data edycji: 2019-12-16 00:17:44