Dyżur wakacyjny

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE ,,POD ŚWIERKAMI” W KROBI

i PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE  W PUDLISZKACH

organizują DYŻUR WAKACYJNY

w wymiarze 7 tygodni łącznie (cały lipiec i 3 tygodnie sierpnia)

TERMINY:

03.07.2023r. - 25.07.2023r. – PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE ,,POD ŚWIERKAMI” W KROBI

26.07.2023r. - 18.08.2023r. – PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W PUDLISZKACH

Od 21 sierpnia do 31 sierpnia – przygotowanie przedszkoli do nowego roku szkolnego 2023/2024.

ZAPISY NA DYŻUR PRZYJMOWANE OD 1 CZERWCA DO 15 CZERWCA

Na dyżur zapisujemy dzieci, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki (oboje rodzice pracujący i niekorzystający  z urlopu wypoczynkowego, macierzyńskiego i wychowawczego w czasie dyżuru).

LICZBA MIEJSC NA DYŻUR:

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE ,,POD ŚWIERKAMI” w Krobi – 75 miejsc

PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE W PUDLISZKACH – 50 miejsc

W pierwszej kolejności na dyżur przyjmowane są dzieci z placówki macierzystej, na pozostałe wolne miejsca przyjmowane są dzieci z drugiego przedszkola wg KOLEJNOŚCI WNIOSKÓW (wnioski wypełniamy tylko do Krobi).

ZAPISY NA DYŻUR DO PRZEDSZKOLA W PUDLISZKACH u nauczycielek w grupach.                                                                                           ZGŁOSZENIE NA DYŻUR DO PRZEDSZKOLA W KROBI dokonuje się przez  osobiste złożenie wniosku W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM „POD ŚWIERKAMI”  W KROBI na ul. KOBYLIŃSKIEJ 4 (wniosek do pobrania na stronie internetowej przedszkola www.przedszkolepudliszki.pl  lub w budynku przedszkola przy ulicy Szkolnej).

Data dodania: 2023-05-30 23:10:59
Data edycji: 2023-05-30 23:14:13