Eko tydzień i Dzień Ziemi

W tym tygodniu Słoneczka uczyły się, jak dbać o przyrodę. Dzieci wspólnie wykonały czystą chmurę, a następnie w ramach profilaktyki logopedycznej każdy wykonał chmurkę z zanieszyszczeniami. Czytaliśmy opowiadania oraz układaliśmy historyjki obrazkowe. Dzieci pilnie sprawdzały ,czy każdy kran w przedszkolu jest dokręcony. Nasze przedszkole bierze udział w projekcie #ZdrowoRosna firmy Legutko. W ramach projektu dzieci rysowały oraz zasiały koperek, który wzięły do domu. Z okazji Dnia Ziemi obejrzeliśmy film edukacyjny i posadziliśmy pelargonie, które ozdobią nasz przedszkolny taras. Korzystając z pogody wybraliśmy się na spacer. Podziwialiśmy przydomowe ogródki i piękne kwiaty. Każdy przedszkolak otrzymał dzisiaj Dyplom Przyjaciela Ziemi.

Data dodania: 2023-04-21 19:30:23
Data edycji: 2023-04-21 19:55:31