JASEŁKA PRZEDSZKOLNE GRUPA

W środę, 19 grudnia w Przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków.

Przedstawienie było wyjątkowe.

Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Jak powszechnie wiadomo,

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół.

Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Maluszki ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.

Data dodania: 2019-01-25 07:22:13
Data edycji: 2019-01-25 07:25:06