Nauczanie zdalne

Drodzy rodzice,
W dniu 20 marca br. zostało opublikowane rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Nowe przepisy będą obowiązywały od 25 marca 2020 r. Wynika z nich, że od 25 marca 2020 r. jednostka systemu oświaty jest zobowiązana do realizacji zadań, w tym realizacji zajęć, z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego sposobu ich realizacji. W związku z powyższym w naszym przedszkolu obowiązują zajęcia zdalne z wykorzystaniem komunikatorów internetowych, poczty e-mail.

Mam nadzieję, że razem uda nam się sprostać wyzwaniom edukacji zdalnej. Dziękuję również Państwu za wyrozumiałość i współpracę.

W przypadku pytań zachęcam do kontaktu poprzez e-mail pspudliszki@interia.pl

Życzymy Państwu przede wszystkim dużo zdrowia i wytrwałości.

Data dodania: 2020-03-23 16:08:32
Data edycji: 2020-03-23 16:16:39