Pasowanie na Przedszkolaka

Dzień 25 października na długo zostanie w pamięci naszych Słoneczek. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość - Pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice oraz Pani Dyrektor. Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości oraz przedstawienia części artystycznej przedszkolaków. Dzieci wraz z pomocą starszych kolegów i koleżanek zaprezentowały swoje umiejętności. Nie zabrakło wiersza, piosenek oraz tańca. Następnie dokonano uroczystego pasowania. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy Pasowania na przedszkolaka lub dyplomy Super Przedszkolaka.  Na zakończenie uroczystości wszyscy wspólnie bawili się do zabawy "Karuzela". Rodzice wraz z dziećmi miło spędzili czas przy słodkim poczęstunku.

Bardzo dziękujemy chętnym rodzicom za słodkie niespodzianki.

Data dodania: 2022-10-27 16:18:05
Data edycji: 2022-10-27 16:22:03