PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

17 października 2019 roku to wyjątkowa data dla naszej grupy. Tego dnia SŁONECZKA stały się prawdziwymi przedszkolakami. Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka rozpoczęły występy naszych małych artystów. Na występ przygotowywaliśmy się podczas dotychczasowego pobytu w przedszkolu. Dzieci zaprezentowały wiersz, tańce oraz piosenki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor Marzannę Sobierajską oraz wręczenie upominków, a także słodki poczęstunek. Uroczystość zakończyła wspólna zabawa taneczna z rodzicami. Dzień Pasowania na przedszkolaka dla SŁONECZEK był  wielkim przeżyciem, a dla rodziców ogromnym powodem do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Data dodania: 2019-10-23 21:31:14
Data edycji: 2019-11-09 14:08:09