PILNE !

Szanowni Rodzice !

Zgodnie z decyzją Premiera Rządu od dnia 12 marca 2020r.  zawieszamy zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w przypadku dzieci najmłodszych   w przedszkolach i szkołach podstawowych trudno znaleźć opiekę z dnia na dzień. Dlatego w przypadku rodziców obojga pracujących zawodowo, gdy w żaden sposób nie  mogą zapewnić opieki jutro i pojutrze w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach będzie dyżur.                                                                               O dalszych wskazaniach będziemy informować na bieżąco na stronie internetowej przedszkola.

Drodzy rodzice jeśli macie dzieci w wieku do 8 lat przysługuje Wam zasiłek opiekuńczy do 14 dni.

Od dnia 16-25 marca 2020r. przedszkole będzie nieczynne.

Dla naszych dzieci najlepszym rozwiązaniem jest niewychodzenie z domu, bo dzieci mogą zarażać innych w sposób nieświadomy. Mogą zarazić dziadków, babcie, co jest bardzo niebezpieczne.

Data dodania: 2020-03-11 13:20:30
Data edycji: 2020-03-11 17:53:39