Dzieci z grupy „Misie” wręczyły swoim kolegom pamiątkowe laurki, składając życzenia wielu sukcesów, radości oraz powodzenia w szkole. Spotkanie przebiegło w serdecznej i wzruszającej atmosferze, sprzyjając kształtowaniu życzliwości, koleżeństwa i wzajemnego szacunku.