Przedstawienie ''Jaś i Małgosia'' - Przedszkole Samorządowe w Pudliszkach

Przedstawienie ''Jaś i Małgosia''

Bajki mają ogromne znaczenie dla rozwoju dziecka. Pozwalają mu rozwijać wyobraźnię, wzbogacać zasób słownictwa i sferę przeżyć emocjonalnych. W przedszkolu dzieci mają codzienny kontakt z książkami, z różnymi bohaterami literackimi i mogą się z nimi w dowolny sposób utożsamiać. Przygotowanie własnej bajki i wcielenie się w różnych bohaterów to wspaniała zabawa oraz przygoda dla dzieci. Taką właśnie przygodę przeżyły "Biedronki", które przygotowały przedstawienie na motywach znanej baśni "Jaś i Małgosia". Przedszkole zamieniło się w prawdziwy teatr. Była scena, widownia, kasa biletowa, kostiumy i rekwizyty. Goście zanim weszli na salę, zakupili bilety na spektakl. Każdy bilet kosztował jeden, szczery uśmiech. W cenie biletu była zagwarantowana dobra zabawa oraz  integracja dzieci. " Biedronki" gościły "Niezapominajki", "Misie", "Słoneczka" oraz "Biedronki" z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Pudliszkach.

Data dodania: 2022-05-12 21:24:55
Data edycji: 2022-05-12 21:34:05