Śniadanko all inclusive

9 marca w grupie Misiów, Słoneczek, Niezapomniajek oraz Biedronek odbyło się śniadanko all inclusiv. Tego dnia dla dzieci zostało przygotowane pięknie podane śniadanie. Nasi wychowankowie podejmowali samodzielnie decyzję jak będą wyglądały ich kanapki. Dzieci tworzyły przepyszne, a przede wszystkim zdrowe kanapki używając do tego widelca. Taka forma śniadania bardzo przypadła do gustu naszym milusińskich.Taka forma posiłku ma na celu doskonalenie umiejętności posługiwania się sztućcami, utrwalenie zasad prawidłowego odżywiania się, rozwijanie umiejętności skupienia uwagi. Śniadanie dla samodzielnego przygotowania będzie pojawiać się minimum raz w tygodniu. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne śniadanko :)

Data dodania: 2023-03-13 07:21:44
Data edycji: 2023-03-13 07:25:08