Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki wybrały się w niezwykłą, pełną magii podróż do świata wyobraźni. Dzieci odwiedziły tymczasową salę widowiskową Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie, aby obejrzeć wyjątkowy spektakl muzyczny zatytułowany „Co by było, gdyby…” w wykonaniu aktorów Teatru Polskiego Kultura.
Przedszkolaki z zapartym tchem szukały odpowiedzi na pytania: Co by było, gdyby to dzieci rządziły światem? Co by się stało, gdyby czas nagle się zatrzymał albo wszyscy ludzie wyglądali dokładnie tak samo?
Na scenie nie brakowało humoru, ale opowieść niosła za sobą również piękne i mądre przesłanie. Przedszkolaki dowiedziały się, że w życiu najcenniejsze nie są wcale drogie zabawki czy pieniądze, ale przyjaźń, wzajemna życzliwość oraz wsparcie bliskich.