Spotkanie z leśniczym - Przedszkole Samorządowe w Pudliszkach

Spotkanie z leśniczym

W czwartek, 20 kwietnia Biedronki i Niezapominajki goÅ›ciÅ‚y w swoim przedszkolu niezwykÅ‚ego goÅ›cia - Pana leÅ›niczego. Z zaproszenia do starszaków chÄ™tnie skorzystaÅ‚y również SÅ‚oneczka i Misie.

Pan Maciej Kubas wyjaÅ›niÅ‚ dzieciom co to jest przyroda, bardzo ciekawie opowiedziaÅ‚ o lesie, roÅ›linnoÅ›ci i zwierzÄ™tach. Nie zabrakÅ‚o też ciekawostek dotyczÄ…cych lasu. Przedszkolaki dowiedziaÅ‚y siÄ™, że drzewa sÄ… domami zwierzÄ…t, których nie wolno niszczyć. W trakcie spotkania Pan leÅ›niczy zadawaÅ‚ dzieciom różne pytania, przeprowadziÅ‚ mini quiz przyrodniczy.

Ciekawie przekazane informacje dotyczÄ…ce natury oraz jej ochrony na dÅ‚ugo zostanÄ… w pamiÄ™ci naszych przedszkolaków.

Bardzo dziÄ™kujemy Panu Maciejowi za przekazanÄ… wiedzÄ™, poÅ›wiÄ™cony czas oraz  obiecujemy dbać o przyrodÄ™.

Data dodania: 2023-04-20 15:32:41
Data edycji: 2023-04-20 18:56:30