Spotkanie z Mikołajem

19 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się niezwykłe wydarzenie. Misie zaprosiły na swój występ artystyczny rodziców oraz niecodziennego gościa - Św. Mikołaja. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały momentu aby spotkac się z tym niezwykłym gościem. Nasi mali artyści zaprezentowali wierszyki, piosenki i tańce zaproszonym gościom, którzy z wielką uwagą obserwowali umiejętności dzieci. Każdy przedszkolak mogł usiąśc na kolanach Św. Miokałaja, odebrac prezent oraz zrobic sobie pamiątkowe zdjęcie. Niesforne Misie przyrzekły poprawę zachowania Mikołajowi oraz zaprosiły go za rok. Dzieci podziękowały rodzicom, Mikołajowi i pani dyrektor za przybycie wręczając własnoręcznie wykonane prezenty. Na zakończenie tego magicznego popołudnia wszyscy zostali zaproszeni na  słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziekujemy wszystkim za zaangażowanie w to niezwykłe spotkanie.

Data dodania: 2019-12-28 16:09:37
Data edycji: 2019-12-28 16:17:39