Tęczowa akcja oraz kartka dla medyka.

Zachęcamy wszystkie dzieci do udziału w niezwykłych akcjach.

Pierwszą z nich jest akcja #wszystkobedziedobrze, #letsallbewell. Jest to tęczowa akcja, do której dołączają dzieci z całego świata, a teraz także i my.

Na czym polega akcja?

Dzieci tworzą tęczę i przyklejają ją do okna. Technika całkowicie dowolna. Głównym celem akcji jest sprawienie , by ulice stały się bardziej kolorowe, a ten trudny czas był nieco weselszy dla dzieci. Z pewnością kolorowe tęcze naszych pociech dodadzą wszystkim radości oraz energii.

Kolejną akcją jest "Kartka dla Medyka." Jest to ogólnopolska akcja, która polega na stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyków. Niech to będzie podziękowanie za trudną pracę.

Tęczowa akcja skierowana jest dla dzieci młodszych. Natomiast kartka dla medyków skierowana jest dla starszaków. Jeżeli ktoś ma ochotę, może wziąć udział w obydwu akcjach. Zdjęcia prac można wysyłać nauczycielom, stworzymy galerię prac na stronie internetowej przedszkola. Ponadto zachęcamy do wrzucania zdjęć na portale społecznościowe i oznaczanie ich #wszystkobedziedobrze, #letsallbewell, #kartkadlamedyka, #zostanwdomu, #stayathome.

Data dodania: 2020-03-30 21:10:50
Data edycji: 2020-03-31 08:47:00