Wakacji nadszedł czas

W piątek 24 czerwca zakończył się rok szkolny. Nadszedł czas wakacji. Dziękuję wszystkim rodzicom i przedstawicielom najbliższego środowiska za współpracę i zaangażowanie na rzecz przedszkola. Spotkamy się znów po wakacjach, a tymczasem czeka nas dużo zmian związanych z remontem budynku przedszkola przy ulicy Fabrycznej. W sobotni poranek pracownicy przedszkola, chętni rodzice, członkowie rodzin naszych podopiecznych oraz zaprzyjaźnieni z nimi druhowie z OSP Ziemlin spotkali się, aby przewieźć wyposażenie wspomnianego budynku do pomieszczenia użyczonego przez druhów OSP Pudliszki. Transport umożliwili rodzice użyczając swoich busów oraz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „TERRA” w Ciołkowie Jacek Kwaśniewski. Swoją obecnością wsparli nas: Daniel K., Krzysztof M.,  Marcin M., Rafał N., Piotr N., Wioletta W., Alan O., Łukasz R., Aleksandra i Krzysztof D., Krzysztof Ś., Karol N., Jarosław D., Mateusz N., Piotr G. Wszystkim wymienionym wyżej osobom oraz pracownikom przedszkola serdecznie dziękuję za bardzo duże zaangażowanie i pomoc na rzecz naszych podopiecznych.

Ewa Dziubałka

Dyrektor Przedszkola Samorządowego