Wielkanoc w grupie Stokrotek

Jedną z takich najmilszych dla dzieci tradycji wielkanocnych jest "zajączek". Na przyjście  "zajączka" trzeba się jednak odpowiednio przygotować. Należy przygotować koszyczki  wyścielając je słomą lub pociętą w paski kolorową bibułą. Pięknie udekorowane i kolorowe koszyczki czekały na wyczekiwanego gościa.

Przedszkolaki wyruszyły na spacer w poszukiwaniu jakiegokolwiek zajączka. W drodze powrotnej do przedszkola, między choineczkami i krzaczkami, odkryli przygotowane dla nich niespodzianki. Na twarzach dzieci pojawiły się uśmiechy :)

Po dużych emocjach, dzieci usiadły wspólnie do dużego stołu i zjadły śniadanko Wielkanocne "na słodko". Babeczki, które się na stole pojawiły, dzieci upiekły z pomocą nauczyciela dzień wcześniej.

Data dodania: 2022-04-21 22:29:29
Data edycji: 2022-04-21 22:35:06