Wycieczka do fabryki bombek.

22 listopada odbyła się wycieczka do fabryki bombek w Lesznie. Dzieci miały okazję obserwować proces produkcji ozdób.

Wszyscy przekonali się, że stworzenie bombki wymaga ogromu pracy. W pierwszym etapie dzieci przyglądały się, jak ze szklanej rurki powstają ozdoby. Następnie odbył się pokaz, podczas którego bombki uzyskały piękny, srebrny kolor. Natomiast w dekoratorni, wszyscy podziwiali ręcznie malowane prawdziwe arcydzieła. Wszystkie bombki były malowane w tradycyjny sposób.

Najważniejszym i najbardziej oczekiwanym etapem wycieczki były warsztaty dekorowania. Każdy miał okazję ozdobić swoją bombkę według własnego pomysłu.

Dzieci otrzymały pamiątkowe imienne bombki w kształcie serc. Wizyta w prawdziwej fabryce bombek wprawiła wszystkich w świąteczny nastrój. Była to naprawdę udana wycieczka!

Data dodania: 2019-11-22 19:09:41
Data edycji: 2019-11-22 19:14:30