Wycieczka do Marzymięty

Wycieczka do Marzymięty - Dzień pełen przygód i natury

Dzieci 07.05 miały okazję uczestniczyć w niezwykłej wycieczce do Marzymięty, gdzie mogły cieszyć się świeżym powietrzem i pięknem otaczającej przyrody. Dzień na łonie natury był doskonałą okazją do aktywnego wypoczynku i edukacji ekologicznej.

Dzieci miały mnóstwo radości, bawiąc się na dmuchańcu i eksplorując park linowy, co pozwoliło im na rozwijanie sprawności fizycznej oraz koordynacji. To była również świetna okazja do nauki pracy zespołowej i wzajemnego wsparcia.

Spotkanie z alpakami, kozami i owcami było prawdziwą atrakcją. Dzieci miały szansę na bliski kontakt ze zwierzętami, co pozwoliło im lepiej zrozumieć ich zachowania i potrzeby. To miłe doświadczenie z pewnością wzbogaciło ich wiedzę o świecie zwierząt.

Ponadto, odbyły się warsztaty “Las w słoiku”, podczas których sami wykonali taki słoik, który zabrali do domu jako pamiątkę wspaniałej wycieczki.

Data dodania: 2024-05-08 18:42:30
Data edycji: 2024-05-08 18:44:17