DYŻUR WAKACYJNY

Dyżur w dniach od 24 do 28 czerwca 2024r.
Zapisu na dyżur można dokonać 6 i 7 czerwca 2024r. u wychowawcy przez dziennik Librus.

Dyżury w okresie wakacji dla dzieci z Przedszkoli w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pudliszkach z oddziałami integracyjnymi i Przedszkola Samorządowego ,, Pod Świerkami w Krobi odbywają się:

- od 1 do 23 lipca 2024r. w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach na ulicy Szkolnej 20 - 50 miejsc,
- od 24 lipca do 18 sierpnia 2024r. w Przedszkolu Samorządowym ,, Pod Świerkami w Krobi na ulicy Kobylińskiej 4 - 75 miejsc.

Rodzice/ opiekunowie prawni dokonują zapisu dziecka na dyżur w terminie od 10.06.2024r. do 14.06.2014r. w placówce, w której odbywa się dyżur.
Zapisu na dyżur (dostarczenie wypełnionej Kart Zgłoszenia) od 1 do 23 lipca w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach, należy dokonać w biurze intendenta (ul. Szkolna 1a) od 6.30 do 14.30. Dokonanie zapisu jest jednoznaczne z obowiązkiem opłaty za pobyt i wyżywienie w placówce, w której odbywa się dyżur, w pierwszym dniu dyżuru.

Na dyżur przyjmowane są dzieci:
1.w pierwszej kolejności z placówki macierzystej, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki (oboje rodzice są pracujący i nie korzystają z urlopu wypoczynkowego, macierzystego lub wychowawczego w czasie dyżuru),
2.w drugiej kolejności z innych przedszkoli, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki (oboje rodzice są pracujący i nie korzystają z urlopu wypoczynkowego, macierzystego lub wychowawczego w czasie dyżuru),
3.na pozostałe wolne miejsca:
1) w pierwszej kolejności z placówki macierzystej wg kolejności zgłoszeń,
2) w drugiej kolejności z innych przedszkoli/oddziałów przedszkolnych wg kolejności zgłoszeń.

W załącznikach:
1.Zarządzenie nr 84/2024 Burmistrza Krobi z dnia 31 maja 2024r.
2.Karta zgłoszenia dziecka na dyżur wakacyjny do Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach wchodzącego w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pudliszkach z oddziałami integracyjnymi

Data dodania: 2024-06-04 12:35:42
Data edycji: 2024-06-04 12:50:29