UWAGA WAŻNA INFORMACJA

SZANOWNI RODZICE!

Zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Edukacji Narodowej przy uwzględnieniu wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, przedszkola mają możliwość ponownie funkcjonować.

W związku z możliwością otwarcia przedszkola prosimy Rodziców,  którzy nie mogą zapewnić opieki dzieciom ze względu na pracę zawodową  o zgłaszanie chęci posłania dzieci do przedszkola drogą elektroniczną pspudliszki@interia.pl lub telefoniczną 65 5738221 do dnia 20 maja 2020r. do godziny 11:00.

Przygotowana została Procedura Bezpieczeństwa i Organizacji Opieki w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach w czasie pandemii COVID-19, oraz nowa karta zgłoszenia dziecka do przedszkola.

Przy podejmowaniu decyzji o zgłoszeniu dziecka  proszę  zapoznać się z powyższymi dokumentami  i uwzględnić wszystkie możliwe zagrożenia wynikające z występowania COVID – 19.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego

w Pudliszkach